گه وره مال بازار آنلاین سفارش و خرید اینترنتی مایحتاج روزانه، سفارش کالاهای سوپر مارکت،هایپر مارکت و فروشگاه مواد غذایی

دکتر طبیعت
  • شیفت پخش گه وره مال
  • به گه‌وره‌ماڵ خوش آمدید.
  • اپلیکیشن سفارش دیجیتال گه وره مال
  • ارسال گروهی گورمال
  • تحویل سریع درب منزل
  • محصولات ارگانیک
  • نمونه شهر خوب و رویایی با گه وره مال

قوانین سایت

1. سایت گه‌وره‌ماڵ تابع قوانین کشور ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیراخلاقی و مخالف قوانین سایت و کشور ایران باعث حذف اکانت و پیگیری حقوقی می‌شود .

2. موبایل شما به‌عنوان نام کاربری شما ثبت می‌شود و در صورت تغییر شماره موبایلتان اکانت شما لغو خواهد شد و امکان مشاهده اکانت قدیمی در شماره جدید وجود ندارد و در هنگام سفارش، ثبت یک شماره معتبر و قابل‌دسترس برای کاربران الزامی هست.

3. هنگامی‌که فروشگاه سفارش غذای شما را دریافت کرد ممکن است با تلفن با شما تماس بگیرد؛ در صورت عدم پاسخگویی شما، مختار است سفارش شما را رد نماید.

4. این سایت نماینده‌ای برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین و فروشگاه‌های سراسر ایران است و لذا مسئولیتی در قبال کیفیت محصول و نحوه‌ی ارسال سفارش عهده‌دار نیست. کیفیت محموله بر عهده‌ی فروشنده موردنظر می‌باشد و هرگونه شکایت، درخواست و اظهارنظر در مورد کیفیت و نحوه‌ی ارسال کالا به مدیریت مربوطه منتقل خواهد شد.

5. آیتم‌ها در موجودی و کالای هر فروشگاه روزانه به‌روز می‌شوند قيمتي که در زمان قطعي شدن سفارش مشتري در سايت منظور گرديده است معتبر می‌باشد.

6. هنگام ثبت هر خرید یا سفارش، یک پیامک حاوی خرید یا سفارش ثبت‌شده برای شما فرستاده می‌شود. تلفن تماس فروشگاه، در موارد دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش قابل‌استفاده می‌باشد و گه‌وره‌ماڵ صرفاً به‌عنوان سرویس‌دهنده پشتیبان خدمات خود را ارائه می‌نماید. در مواردی که به بیش از یک فروشگاه در بازار سفارش ارسال شود به ازای خرید ازهر فروشگاه برای شما پیامک رسید آنلاین به‌صورت جداگانه فرستاده خواهد شد.

7. زمانی که یک سفارش ثبت می‌شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفاً با شماره پشتیبانی گه‌وره‌ماڵ و یا پشتیبان آنلاین تماس حاصل فرمایید.

8. زمان ذکرشده برای تحویل سفارش صرفاً زمانی تقریبی بوده و این امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از اختیار فروشگاه این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.

9. افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می‌نمایند در صورت عدم‌تأیید سفارش آن‌ها به هر دلیل، وجه پرداختی آن‌ها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا ۲۴ ساعت مسترد خواهد شد و یا در صورت درخواست خود کاربر وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه خواهد شد.

10. مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می‌باشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به‌حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.

11. تمامی سفارش‌های اینترنتی در سایت آرشیو می‌شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.

12. مسئولیت واردکردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به‌موجب آن هرگونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه‌ی سفارش و ارسال غیرقابل‌بازگشت خواهد بود.

13. سایت گه‌وره‌ماڵ امکان ایجاد و اعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌دارد.

14. در سایت گه‌وره‌ماڵ تمام اطلاعات، لوگوها، عکس‌ها و همچنین طرح سایت، در اداره کل ثبت شرکت‌ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده‌اند و تحت پوشش قانون کپی‌رایت محفوظ می‌باشند؛ استفاده از محتوای هر یک از بخش‌های سایت، خلاف اخلاق شهروندی ایرانی بوده و متوجه پیگرد قانونی خواهد بود.

15. همه متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای HTML جز اموال گه‌وره‌ماڵ به‌حساب می‌آیند و هرگونه کپی‌برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت گه‌وره‌ماڵ ممنوع می‌باشد و پیگرد قانونی در پی دارد .

16. گه‌وره‌ماڵ این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا پیگیری‌های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق شماره‌ی پشتیبانی و یا ایمیل info@gawramal.com مراتب هرگونه سوءاستفاده را اطلاع دهند.

17. گه‌وره‌ماڵ این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا به‌صورت مستقل ، در هر زمان و بنا بر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.

18. مسئولیت محتوای پروفایل و لیست کالای فروشگاه‌ها و همچنین درستی و صحت اطلاعات نمایش داده‌شده و تطابق آن با آنچه عرضه می‌کنند بر عهده‌ی مدیر فروشگاه می‌باشد و گه‌وره‌ماڵ هیچگونه مسئولیتی در قبال سو استفاده‌ها و آسیب‌های احتمالی آن بر عهده نمی‌گیرد.

19. مدیریت هر فروشگاه می‌تواند شرایط و قوانین مخصوص به خود را در صفحه‌ی مخصوص به خود به اطلاع عموم برساند. مشاهده اطلاعات و سنجش قوانین فروشگاه بر عهده‌ی کاربر، بازدیدکننده و مشتری می‌باشد و گه‌وره‌ماڵ مسئولیتی در قبال آن ندارد. همه‌ی قوانین تا زمانی که در سایت نمایش داده می‌شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به‌روز شده باشند لذا توصیه می‌شود برای هر بار استفاده از وب‌سایت مجدداً قوانین سایت را مطالعه نمایید.

20. مقصود از واژه‌ی رستوران می‌تواند آشپزخانه‌های طبخ غذا نیز باشد.

21. در سایت امکان اضافه کردن آدرس جدید در هنگام سفارش در پروفایل شما قرار داده‌شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی‌باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب يک نام کاربري را داشته و در صورت فعاليت يک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد.

22. از نوشتن نامه‌های تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. درصورتی‌که ارسال‌های مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديریت سایت گه‌وره‌ماڵ حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.

23. در صورت مشاهده هرگونه ارسال توهین‌آمیز، تمسخرآمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بی‌احترامی به كاربران ديگر، مديران فروشگاه‌ها و مسئولان سايت ، در صورت لزوم اکانت کاربری وی مسدود خواهد شد.

24. با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسال‌های خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت.

25. امید است با به‌کارگیری این قوانين و دستورالعمل‌هایی که در آينده به آن‌ها اضافه خواهد شد بتوانيم خدماتی درخور شان شما هم‌وطنان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهاد‌های سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.